Кошик
26 відгуків
Чешский гидрофобизатор "EURO LUXURY" для защиты камня, кирпича, бетона, штукатурки
+380997288788
+380665535354
+380985535354
+380997288788

Як продовжити життя будівельним матеріалам?

Як продовжити життя будівельним матеріалам?

Вода — джерело і один з основних компонентів життя всього живого на нашій Землі.

Переважна більшість будівельних матеріалів також народжуються при участі води. І одночасно, вода швидко состаривает і знищує будівельні матеріали.

Наведемо лише два приклади:

1. Бетон народжується при участі води. Під час експлуатації, при намоканні, вода вимиває, руйнує кристалогідрати, які є основою, "клеєм" для бетону. Позбавлені "клею" великий і дрібний наповнювач, арматура просто розсипаються.

2. Восени, взимку і навесні, коли вдень температура вище нуля, а вночі — нижче, мокрий цегла і бетон руйнуються дуже швидко. Як це відбувається? Вдень дощ або тала вода проникають в обсяг цегли або бетону. А вночі ця вода замерзає. При замерзанні вода розширюється. Утворюється лід розриває матеріал зсередини. Спочатку починає обсипатися лицьова поверхня цегли. А потім корозія проникає все глибше в обсяг. З Вашого бетону висипається наповнювач і з'являється іржава арматура.

Наведені приклади характерні практично для всіх пористих матеріалів.

Описані вище процеси відбуваються дуже повільно, непомітно для Вас. Але вони йдуть постійно! В результаті, через рік чи через десять, матеріал, конструкція, в яку Ви вклали свій час, душу і гроші приходить в непридатність.

Що ж робити?

Використовувати наш гідрофобізатор EURO LUXURY!

Про його властивості і як він захищає пористі будівельні матеріали тут.